zeytinburnu

Zeytinburnu Böcek İlaçlama Hizmeti

Zeytinburnu İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan bu semt ismini daha önceki zamanlarda bölgede bulunan zeytinliklerden almıştır. Muhteşem mimarisiyle Osmanlı Askeri Hastanesini içinde barındıran semttir. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak en çok servis verdiğimiz semtler arasındadır. Uygulamaya girdiğimiz mahallelerin bazıları aşağıda sıralanmıştır:

KAZLIÇEŞME MAHALLESİ

Birçok sağlık kuruluşu ve okulu içinde bulunduran Kazlıçeşme Mahallesi Zeytinburnu'nun en çok uygulama yaptığımız yerleri arasındadır. Hasharat ilaçlama şirketi olarak uygulama yaptığımız böcekler: Hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, kene ilaçlama, sinek ilaçlama, fare ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

YEŞİLTEPE MAHALLESİ

Son sayımlara göre 19.000 nüfusa sahip olan Yeşiltepe Mahallesi son dönemlerde gelişmiş alt yapısı ve sağlık ocaklarıyla tanınmaktadır. Şirketimiz tarafından bu alanda yapılan ilaçlamalardan bazıları: Fare ilaçlama, pire ilaçlama, kene ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve arı ilaçlamadır.

GÖKALP MAHALLESİ

İçinde 40 sokak barındıran eşsiz güzellikteki bu mahallemize Hasharat ilaçlama şirketi olarak 12 senedir hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz bazı böcekler şunlardır: Haşere, akrep, pire, fare, gümüşçün ve yılan.

BEŞTELSİZ MAHALLESİ

5 Mahalleye sınır olan Beştelsiz Mahallesi ismini 60'lı yıllarda bölgede bulunan telsiz alıcılarından almaktadır. Bu alanda uygulama yaptığımız haşere çeşitlerinin bazıları: Kene ilaçlama, meyve sineği ilaçlama, lağım faresi ilaçlama ve örümcek ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu