Üsküdar

Üsküdar Böcek İlaçlama

Çok eski bir yerleşim yeridir. Muhteşem yapısı ve genelde Osmanlı İmparatorluğunu yansıtan mimarileriyle bilinen bu semte Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak sektöre atıldığımız ilk yıllardan beri servis vermekteyiz. Uygulama yaptığımız mahallelerden birkaçı aşağıdadır:

ACIBADEM MAHALLESİ

Ortalama nüfusu 26.540 olan bu mahallenin büyük hastane ve sağlık ocaklarına ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Uygulama yaptığımız haşere türleri: Böcek ilaçlama, yılan ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama ve pire ilaçlamadır.

ALTUNİZADE MAHALLESİ

Son sayımlara göre nüfusu 35.000 olarak bilinmektedir. Mahallede bulunan sağlık kurumları ve eğitim alanları Altunizade mahallesinin görüntüsüne güzellik katmaktadır. Hasharat ilaçlama şirketinin uygulama yaptığı bazı böcekler: Güve ilaçlama, salyangoz ilaçlama, fare ilaçlama, kene ilaçlama ve fare ilaçlamadır.

BEYLERBEYİ MAHALLESİ

Üzerinde taşıdığı alışveriş ve otopark alanları ile dikkat çeken bu mahallenin nüfusu son sayımlara göre 35 binin üzerindedir. Firmamızın bu alanda uygulama yaptığı bazı haşere türleri: tahtakurusu ilaçlama, güve ilaçlama, pire ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

ÇENGELKÖY İLAÇLAMA

Uzmanların sayımları insan nüfusunun 30.000 civarında olduğunu göstermektedir. Hızla gelişmekte olan bu mahalle sakin ve nezih bir yer olmakla tanınmaktadır. Bu alana yapılan haşere uygulamaları: pire ilaçlama, güve ilaçlama, fare ilaçlama, çıyan ilaçlama, yılan ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu