umraniye

Ümraniye Böcek İlaçlama

Son yılların en çok gelişen semti olan Ümraniye İstanbul'un Anadolu yakasının en fazla nüfusa sahip olduğu yerdir. Hala gelişmekte olan bu semtin inşa sırasında bozulan kemirgen yuvalarından dolayı sıkça haşere sorunlarıyla karşılaşmaktadır. Uygulama yaptığımız mahallelerinden bazıları:

ÇAKMAK MAHALLESİ

Ormanlık alanı oldukça fazla olan bu mahallemizin nüfusu 30 bin civarındadır. Hasharat böcek ilaçlama firması olarak uygulama yaptığımız bazı böcek türleri: Pire ilaçlama, termit ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, fare ilaçlama ve uyuz böceği ilaçlamadır.

ATAKENT MAHALLESİ

Büyük hastanelere yakınlığı ile bilinen bu mahallenin insan nüfusu 30.000 civarındadır. 12 senedir ilaçlama yaptığımız böcek cinslerinden bazıları: Hamam böceği ilaçlama, tarantula ilaçlama, tespih böceği ilaçlama, fare ilaçlama ve sinek ilaçlamadır.

ESENKENT MAHALLESİ

79.000'Lik nüfusu ile Ümraniye'nin en büyük mahalleleri arasındadır. Gayet sakim bir mahalle olan Esenkent Mahallesi Hasharat ilaçlama şirketinin servis verdiği yerler arasındadır. Uygulama yaptığımız bazı böcekler: Salyangoz ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlamadır.

DUDULLU MAHALLESİ

Bünyesinde 60.000 civarında insan barındıran Dudullu Mahallesi haşere mücadelesi ettiğimiz yerlerin başında gelmektedir. Hasharat şirketi olarak bu bölgede genellikle böcek ilaçlama, pire ilaçlama, akrep ilaçlama ve fare ilaçlama yapmaktayız.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu