tuzla

Tuzla Böcek İlaçlama

İstanbul'un hızla gelişmekte olan semlerinden olan Tuzla son dönemlerde sanayinin hızlı bir şekilde gelişmesiyle adından söz ettirmektedir. Yıllar önce üzerine inşa edilen Formula pisti ile de görüntüsüne güzellik katan bu semte yıllardır böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz mahallelerinden bazıları:

ŞİFA MAHALLESİ

Son zamanlarda yapılan sayımlarda üzerinde 25.000'in üzerinde insan yaşamakta olan bu güzel mahallede 12 senedir verdiğimiz haşere hizmetlerinden bazıları: Fare ilaçlama, pire ilaçlama, tatarcık ilaçlama ve akrep ilaçlamadır.

İÇMELER İLAÇLAMA

Mahallenin nüfusu 18.900 olan bu güzel yer ormanlık alanları ve alışveriş merkezleri ile adından söz ettirmektedir. İçmeler mahallesine karşı mücadele ettiğimiz bazı böcek türleri: Akrep, yılan, haşere, fare, hamam böceği, sivrisinek ve karasinektir.

AYDINLI MAHALLESİ

Son zamanların gelişmekte olan en nadide yerlerinden olan bu mahalle içinde 50.000 insan barındırmaktadır. 12 senedir hizmet verdiğimiz bazı böcekler: Amerikan hamam böceği, çıyan, fare, sinek ve yılandır.

İSTASYON MAHALLESİ

Nüfusu 20 binin üzerindedir. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak sektöre başladığımız ilk zamanlardan beri hizmet vermekteyiz. Uygulama yaptığımız böcekler: Hamam böceği ilaçlama, haşere ilaçlama, fare ilaçlama, yılan ilaçlama ve tatarcık ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu