sultangazi

Sultangazi Böcek İlaçlama

Son verilere göre 525.900 nüfusa sahip olan Sultangazi semti içinde bulundurduğu akarsularla tanınan son zamanların gelişmekte olan güzel bir semtidir. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak 12 senedir hizmet verdiğimiz mahallelerinden bazıları şunlardır:

SULTANÇİFTLİĞİ MAHALLESİ

Sultangazi'nin en çok tanınan mahallesi olan Sultançiftliği son kaynaklara göre yaklaşık250bin insanı içinde bulundurmaktadır. HASHARAT böcek ilaçlama şirketi olarak hizmet verdiğimiz bazı böcek türleri şunlardır: Fare ilaçlama, kene ilaçlama, sinek ilaçlama, süne ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama ve karınca ilaçlamadır.

GAZİ MAHALLESİ

Son verilere göre 32.845 nüfuslu olan bu mahalle içinde en çok Sivas iline kayıtlı vatandaşlarımızı barındırmaktadır. Bu mahalleye yapılan bazı ilaçlamalar şua şekildedir: Böcek ilaçlama, fare ilaçlama, haşere ilaçlama, kene ilaçlama, akrep ilaçlama ve kalorifer böceği ilaçlamadır.

CUMHURİYET MAHALLESİ

Nüfus verilerinin verdiği rakama göre 13.856 kişiye sahip olan mahallenin kenarından geçen tem otoyolu bölgeye zenginlik katmaktadır. Bu alanda yaptığımız bazı haşere ilaçlamaları şunlardır: Kene ilaçlama, akrep ilaçlama, yılan ilaçlama, fare ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

CEBECİ MAHALLESİ

Genel olarak Karadenizli insanların sıkça görüldüğü mahalle birçok göçmene de ev sahipliği yapıyor. Cebeci Mahallesi'nde yaptığımız bazı ilaçlamalar: Sinek ilaçlama, kene ilaçlama, karınca ilaçlama, güve ilaçlama ve fare ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu