sultanbeyli

Sultanbeyli Böcek İlaçlama

İstanbul’un en eşsiz güzelliklerine ev sahipliği yapan bu semtimiz 13 mahalleye ve 324.000 nüfusa sahiptir. HASHARAT böcek ilaçlama şirketi olarak 12 senedir hizmet verdiğimiz mahallelerinin bazıları şunlardır:

AHMET YESEVİ MAHALLESİ

Son yapılan sayımlara göre yirmi beş binin üzerinde vatandaşa ev sahipliği yapmaktadır. Ahmet Yesevî Mahallesi'ne yıllardır verdiğimiz haşere kontrol servislerinden bazıları: böcek ilaçlama, fare ilaçlama, sinek ilaçlama, kene ilaçlama ve akrep ilaçlamadır.

HAMİDİYE MAHALLESİ

Belediyenin yaptığı son sayımlarda üzerinde yaşayan vatandaş sayısı 20.000'dir.Ağaçlık alanı oldukça fazla olduğundan dolayı haşere aktivitesine sıkça rastlanmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin bazıları: pire ilaçlama, haşere ilaçlama, fare ilaçlama ve yılan ilaçlamadır.

YAVUZ SELİM MAHALLESİ

Oldukça gelişen bir yapıya sahip olan bu mahalle ileride İstanbul'un nadide yerlerinden biri olacakmış gibi görünüyor. Uygulama yaptığımız bazı böcek türleri şu şekildedir: Haşere ilaçlama, akar ilaçlama, ağaç kurdu ilaçlama, akrep ilaçlama ve akrep ilaçlamadır.

AKŞEMSETTİN MAHALLESİ

Yirmi yedi binlik nüfusuyla Sultanbeyli'nin en büyük yerlerinden biri olan Akşemsettin Mahallesi ulaşım merkezlerine oldukça yakınlığıyla bilinmektedir. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak servis verdiğimiz böceklerin bazıları şunlardır: akrep, pire, tahtakurusu, süne, sivrisinek ve faredir.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu