Şişli

Şişli Böcek İlaçlama Servisleri

Şişli kalabalık lığıyla bilinen İstanbul'un en kalabalık semtlerinden biridir. İçinde büyük hastanelerden alışveriş merkezlerine kadar birçok yapıyı içinde barındıran semt kültürel açıdan da oldukça dikkat çekmektedir. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak;

ESENTEPE MAHALLESİ

Son verilere göre 6.000 kişiyi içinde barındıran mahalle Şişli'nin en çok ziyaret ettiğimiz noktaları arasındadır. Uygulama yaptığımız böceklerden bazıları: Fare ilaçlama, kene ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, sinek ilaçlama ve kalorifer böceği ilaçlamasıdır.

HARBİYE MAHALLESİ

Uzmanların yaptığı son araştırmalara göre 5.000 civarında insana sahip olan içindeki açık hava tiyatrosuyla meşhur bu semte yaptığımız bazı ilaçlamalar şu şekildedir: Böcek ilaçlama, kene ilaçlama, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve karında ilaçlama.

MASLAK MAHALLESİ

Ortalama yaşayan sayısı7.000'dir. İçindeki alışveriş ve yaşam merkezleriyle tanınan bu mahalle uzun kuleleriyle dikkat çekmektedir. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak servis verdiğimiz bazı haşere türleri: Karasinek ilaçlama, akrep ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, tatarcık ilaçlama ve kalorifer böceği ilaçlamadır.

MECİDİYEKÖY MAHALLESİ

Nüfusu 22.000 ola, içinde sağlık kuruluşlarından avm’lere ve eğitim kurumlarına varana kadar birçok yapıyı içinde barındıran Şişli'nin en çok dikkat çeken mahallesi olan Mecidiyeköy Mahallesine yaptığımız haşere uygulamalarından bazıları: Kene ilaçlama, akar ilaçlama, akrep ilaçlama, alman hamam böceği ilaçlama ve fare ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu