Sarıyer

Sarıyer Böcek İlaçlama Hizmetleri

Son yapılan araştırmalara göre 340.000 nüfusa sahip olan Sarıyer semti İstanbul'un en lüks semtlerinden birisidir. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak Sarıyer'in tüm bölgelerine böcek ilaçlama servisi vermekteyiz. Uygulama yaptığımız mahallelerden bazıları şunlardır:

AYAZAĞA MAHALLESİ 36.000 Nüfusa sahip olan bu mahalle genelde düzgün yolları ve yeşil alanıyla göz dolduran nadir mahallelerdendir. Bu alana yaptığımız ilaçlamalardan bazıları şunlardır: Böcek ilaçlama, kemirgen ilaçlama, yılan ilaçlama, akrep ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

TARABYA MAHALLESİ Son verilere göre 18.214 nüfusa sahip olan Tarabya Mahallesi sağlık kuruluşları ve sosyal etkinlik alanlarıyla semtin en güzel yerlerinden birisidir. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak bu bölgede yaptığımız bazı ilaçlama türleri şunlardır: Fare ilaçlama, sirke ilaçlama, meyve sineği ilaçlama, akrep ilaçlama ve kalorifer böceği ilaçlamadır.

ZEKERİYAKÖY MAHALLESİ Son yıllarda yapılan sayımlara göre 20 bine yakın nüfusu içinde bulunduran bu mahallenin çok büyük bir kısmı ağaçlıktır. Bu bölge Hasharat böcek ilaçlama servisinin en çok uygulama yaptığı yerler arasındadır. Uygulama yapılan bazı böcek türleri şunlardır: Kene ilaçlama yılan ilaçlama, akrep ilaçlama, tatarcık ilaçlama ve sinek ilaçlamadır.

İSTİNYE MAHALLESİ İstinye Mahallesi 17.000 kişiyi içine alan uzun bloklar, siteler ve büyük alışveriş alanlarını içinde barındıran nadir yerlerden birisidir. Bu alanda yapılan uygulamaların bazıları: Haşere ilaçlama, kene ilaçlama, akrep ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve fare ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu