Sancaktepe

Sancaktepe Böcek İlaçlama

9 Sene önce ilçe olmaya hak kazanan SancakTepe içinde 240bin insanı barındırmaktadır. Avrupa’nın eşsiz ve en büyük şehir hastanelerini içinde barındıran bu semte 12 senedir Hasharat böcek ilaçlama servisi olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz semtlerden birkaçı şunlardır:

SAMANDRA MAHALLESİ

Sancaktepe'nin en büyük mahallesi olan Samandra’nın bünyesinde toplam150bin insan yaşamakta olup sıkça ziyaret ettiğimiz yerlerden biridir. Hizmet verdiğimiz böcek türleri: Böcek ilaçlama, fare ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama ve akrep ilaçlamadır.

EMEK MAHALLESİ

Son yıllardaki sayımlarda nüfusu 20.000 olarak belirlenen bu mahalleye HASHARAT böcek ilaçlama firması olarak, akrep, pire, hamam böceği, yılan ve sıçan hizmeti vermekteyiz.

OSMANGAZİ MAHALLESİ

Nüfusunun son araştırmalara göre 30 binin üstünde olduğu söylenmektedir. Birçok alışveriş merkezini içinde barındıran bu koca mahalleye şirketimizin açıldığı ilk zamanlardan beri yıllardır hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Başlıca sorun yaşanan haşere türleri, akrep, yılan, sinek böcek, kene ve karıncadır.

PAŞAKÖY MAHALLESİ

Büyük çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu bu güzel mahalleye hizmet verdiğimiz bazı böcek sorunları şunlardır: fare ilaçlama, pire ilaçlama, karınca ilaçlama, güve ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

SARIGAZİ MAHALLESİ

Kurulalı 25 sene olan bu mahalle kaymakamlık ve belediye binalarını içinde barındırmaktadır. 12 senedir hizmet verdiğimiz haşereler: Böcek ilaçlama, pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, karınca ilaçlama ve fare ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu