pendik

Pendik Böcek İlaçlama

Pendik ilçesinin bilinen ilk ismi Pandikapeun'dur. Osmanlı imparatorluğu döneminden sonra don adını alan bu semtimiz birçok güzelliği içinde barındırmakta ve birçok tarihi güzelliklere ev sahipliği yapmaktadır. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak hizmet verdiğimiz bazı mahalleler şunlardır:

KURTKÖY MAHALLESİ

Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak 12 senedir hizmet verdiğimiz en nadide yerlerden olan bu mahalleye verdiğimiz hizmetlerden bazıları: Böcek ilaçlama, fare ilaçlama, akrep ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

DOĞU MAHALLESİ

Mahallenin büyük bir kısmını 1920'li yıllarda Draman’dan gelen göçmenlerin oluşturduğu bu mahallede yoğun olarak mücadele verdiğimiz bazı haşere türleri: Yılan, akrep, böcek, hamam böceği, pire, gümüşçün ve kulağakaçandır.

GÜZELYALI MAHALLESİ

Son olarak büyükşehir belediyesinin hizmete açtığı Marmaray projesiyle değerine değer katan bu mahallede genel olarak haşere ilaçlama, böcek ilaçlama, akrep ilaçlama, pire ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ

Kentsel dönüşümlerden nasibini alıp en güzel şekillere bürünen yapılarıyla tanınan bu güzel mahallemize yıllardır, böcek ilaçlama, sinek ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, pire ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sağlamaktayız.

ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİ

Adını büyük komutan Ertuğrul Gazi'den alan bu büyük mahallemize yoğun olarak fare ilaçlama, salyangoz ilaçlama, pire ilaçlama, arı ilaçlama ve kalorifer böceği ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu