Küçükçekmece

Küçükçekmece Böcek İlaçlama Servisi

Küçükçekmece semti son verilere göre 382.547'si erkek, 378.517'si kadın olmak üzere toplam 761.064 nüfusu bulunmaktadır. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak 12 senedir bu semte hizmet veriyoruz. Servis elemanı yolladığımız mahallelerin bazıları altta bulunmaktadır:

HALKALI MAHALLESİ

Uzun zamandır kentsel dönüşümde olan ve TOKİ konutlarıyla ayrı bir güzellik kazanan bu mahalleye Hasharat ilaçlama şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları şu şekildedir: Böcek ilaçlama, kene ilaçlama, yılan ilaçlama, fare ilaçlama ve sinek ilaçlamadır.

KANARYA MAHALLESİ

Asıl ismi Kapanarya olan bu mahalle günümüze gelene kadar zamanla Kanarya adını almıştır. Osmanlı imparatorluğu döneminde birçok kanarya türü olduğu için adı Kanarya Mahallesi olarak kalmıştır. Haşere ilaçlama şirketi olarak ilaçlama yaptığımız bazı alanlar şunlardır: Hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama, yılan ilaçlama, danaburnu ilaçlama ve arı ilaçlamadır.

SEFAKÖY MAHALLESİ

Tapu müdürlüğü, kaymakamlık gibi birçok yapıyı içinde barındıran bu mahallede balkan göçmenleri oldukça sık görülmektedir. Bu alana ilaçlama ekiplerimizce yapılan bazı ilaçlama çeşitleri şunlardır: Kene ilaçlama, meyve sineği ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama ve yılan ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu