Kağıthane

Kağıthane Haşere İlaçlama Servisi

Yapılan son açıklamalara göre 430bin kişiyi içinde barındıran Kâğıthane semti birçok site ve kuleye ev sahipliği yapmaktadır. Sürekli kendini geliştirmekte olan bu semt yakın zamanda İstanbul'un gözdesi olmayı hedeflemektedir. Bu semtte yapılan böcek ilaçlama uygulamalarının bazıları aşağıdadır:

SEYRANTEPE MAHALLESİ

32.000 Nüfusa sahip olan oldukça geniş bir mahalledir. Bölge içindeki otopark alanları, siteler ve düzgün yollarıyla dikkat çeken bu mahalleye yaptığımız böcek ilaçlama servislerinden bazıları: Tahtakurusu ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, sümüklü böcek ilaçlama, fare ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

ÇAĞLAYAN MAHALLESİ

Açıklanan son rakamlara göre 18.000 civarında insanı içinde barındıran bu mahalle eşsiz alışveriş alanları, otoparklar ve sağlık alanlarıyla İstanbul'un nadide alanlarındandır. Bu bölgeye yaptığımız bazı servis türleri: Pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama, çıyan ilaçlama ve örümcek ilaçlamadır.

HAMİDİYE MAHALLESİ

Uzmanların yaptığı son tetkiklere göre bölgede yaşayan insan satısı 66.000 civarındadır. Gayet düzgün inşa edilmiş yapısı, otopark alanları ve sağlık ocaklarıyla bilinen gayet nezih bir yerdir. Şirketimizi açtığımız ilk zamanlardan beri binlerce bölgesine verdiğimiz ilaçlama türlerinden bazıları şunlardır: Fare ilaçlama, böcek ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, arı ilaçlama ve pire ilaçlamadır.

GÜLTEPE MAHALLESİ

Verilere göre gayet az olan insan sayısı bu bölgede 25.000 civarındadır. Büyük parkları, sosyal alanları ve sağlık kuruluşlarıyla bezeli bu bölgeye yapmış olduğumuz böcek ilaçlama türleri: Çıyan ilaçlama, örümcek ilaçlama, Amerikan hamam böceği ilaçlama ve fare ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu