kadikoy

Kadıköy Böcek İlaçlama

Bu eşsiz şehrimizin nadide semtlerinden biri olan Kadıköy birçok tarihi mekanı içinde bulundurmaktadır bu durum Kadıköy'ü bizim için daha bir önemli kılmaktadır. Kadıköy'e sektöre başladığımız ilk yıllardan beri böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

ACIBADEM MAHALLESİ

Bu mahalle adını aldığı Acıbadem caddesi ile çamlıcanın üst sınırında bulunmaktadır. Genellikle, böcek ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama hizmeti verilmektedir.

ERENKÖY MAHALLESİ

Köprünün yapımından sonra inşaasına büyük bir hız kata bu semtimizde genellikle haşere ilaçlama, fare ilaçlama, kene ilaçlama ve yılan ilaçlamahizmeti verilmektedir.

BOSTANCI MAHALLESİ

Ciddi miktarda tarihi bünyesinde barındıran bu nadide mahallemize yıllardır, fare ilaçlama, kulağakaçan ilaçlama, pire ilaçlama ve akrep ilaçlama yapılmaktadır.

MERDİVENKÖY MAHALLESİ

Kadıköy'ün eski semtlerinden biri olan Merdivenköy mahallesi bünyesinde 8 türbe bulunmaktadır. Sorun yaşanan başlıca böcek türleri şunlardır: Böcek ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama ve akrep ilaçlamadır.

YELDEĞİRMENİ MAHALLESİ

Kadıköy'ün en eski yerleşim yeri olan mahalle Abdulhamid Han tarafından bölgeye yaptırılan yel değirmenleriyle meşhur bir bölgedir. Bu mahalleye yaptığımız ilaçlamalar, kulağakaçan ilaçlama, gümüşçün ilaçlama böcek ilaçlama ve fare ilaçlamadır.

GÖZTEPE MAHALLESİ

Bölge içinde bulunan binlerce metrekare büyüklüğündeki göztepe parkıyla meşhurdur. Başlıca servis verdiğimiz böcek türleri şunlardır: Akrep ilaçlama, böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, gümüşçün ilaçlama.

ZİVERBEY MAHALLESİ

Kadıköy'ün en yeni yerleşim birimlerinden olan bu mahalle içinde bulunan çok miktarda minibüs duraklarıyla adından söz ettirmektedir. Başlıca böcek türleri: Akrep ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, böcek ilaçlama ve kalorifer böceği ilaçlama.

CAFERAĞA MAHALLESİ

Bu mahalle Kadıköy'de bulunan bir yarımadada bulunmaktadır. Başlıca hizmet verdiğimiz böcek ilaçlama servisleri şunlardır: Akrep ilaçlama, böcek ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlama.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu