İLAÇLAMA SERVİSİ

İLAÇLAMA SERVİSİ

İlaçlama servisi insanların yaşam alanlarında, envaı çeşit böcek ve kemirgenlerden arınmak maksadıyla fabrika, ev, ofis, lokanta, bahçe, işyeri, depo vs. gibi kullanılan açık veya kapalı alanların uzman ekipler tarafından uygulanan ilaçlama işlemine denir.

Fare, hamam böceği, pire, akrep, kene, kulağakaçan, ağaç kurdu, akar, alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, bit, cırcır böceği, çatı faresi, lağım faresi, Norveç sıçanı, ev faresi, çekirge, danaburnu, deri böceği, eşek arısı, güve, halı böceği gibi birçok böcek türüne haşere denmektedir. Bu böceklerin birçoğu evlerimizde ofislerimizde ve diğer tüm yaşam alanlarımızda bulunan ve sağlığımızı ciddi derecede tehdit eden zararlı böceklerdir. Bu sebepten dolayı evlerinizi, fabrikalarınızı ve hatta apartmanlarınızı belirli periyotlarda uzman bir ilaçlama servisine teslim etmek ve böcek ilaçlama yaptırmaktır. Bazı insanların kendi uyguladığı ilaçlar kötü sonuçlar doğurmakta örneğin fare yemi alan bir insanda elle temas ettiğinden dolayı ciddi rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Tabi bu fare yemlerinin küçük çocuklarının ellerine geçtiğinde daha ciddi sonuçlar doğurduğunu unutmamalı ve bu işi etkili bir ilaçlama şirketine bırakılmalıdır.

İlaçlama servisleri özellikle şirketlerin belirlediği ve uzman kişi kontrolünde olan özel kıyafetler ve ilaçlarla yapılmalıdır. Her böceğin bir çıkış mevsimi vardır bu sebepten dolayı senenin her anı ilaçlama yapılması için uygundur. İlaçlama her zaman yapılabilir olsa da genel olarak böceklerin en çok göründükleri zaman sıcak mevsimlerdir. Bu zamanlarda birçok böcek daha çok çoğalma fırsatı bulur ve bu zamanlarda ilaçlama servislerine daha çok ihtiyaç duyulur.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu