Güngören

Güngören Böcek İlaçlama

Toplamda sadece yedi kilometre alana sahip olan bu semt İstanbul'un en ufak semtidir. 1930'lu yıllarda sadece 250 civarında olan nüfusu son yapılan verilere göre 318.000 civarındadır. Hasharat böcek ilaçlama servisi tarafından 12 senedir bu alana yapılan ilaçlamalar aşağıda belirtilmiştir.

AKINCILAR MAHALLESİ

Son verilere göre içinde 21.702 nüfusu barındıran bu semte Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak kurulduğumuz ilk yıldan beri yaptığımız uygulamaların bazıları: Haşere ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, yılan ilaçlama ve pire ilaçlamadır.

HAZNEDAR MAHALLESİ

Düzgün inşa edilmiş otopark alanları ve eğitim kurumlarıyla güzel bir görüntüye sahip olan bu mahallede son açıklamalara göre 21.919 kişi yaşamaktadır. Bu alanda yaptığımız bazı haşere ilaçlama uygulamaları: Kırkayak ilaçlama, sinek ilaçlama, fare ilaçlama, kertenkele ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

TOZKOPARAN MAHALLESİ

70'Li yıllara damga vuran bu mahallenin eğitim seviyesi çok üst düzeydedir. Uzmanların son sözlerine göre 34.173 kişiyi içinde yaşatan bu mahalle düzgün yapısıyla dikkat çekmektedir. Hasharat ilaçlama şirketi olarak yıllardır bu alanda yaptığımız ilaçlamalar şöyledir: Hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama, kene ilaçlama, akrep ilaçlama ve pire ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu