Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Öncelerden adeta bir çöl edasıyla gördüğümüz semt şimdilerde yapılan kentsel dönüşümler, tramvay hatları ve değişik yapılarıyla İstanbul'un en nadide semtlerindendir. Bölgenin nüfusu son verilere göre 500.000 civarındadır.12 senedir böcek ilaçlama yaptığımız yerlerin bazıları aşağıdaki gibidir:

KARADENİZ MAHALLESİ

Yapılan son açıklamalar bölge nüfusunun 72.000 olduğunu göstermektedir. Kentsel dönüşümün uzun yıllardır devam ettiği bu mahalleye verdiğimiz hizmetlerin bir bölümü şöyledir: Haşere ilaçlama, pire ilaçlama, kene ilaçlama, akrep ilaçlama ve fare ilaçlamadır.

ŞEMSİPAŞA MAHALLESİ

Bölgenin nüfusu 23.600 civarında olup otopark ve park alanlarıyla dikkat çeken güzel mahallelerimizden biridir. Bu alana yaptığımız ilaçlamaların bazıları şöyledir: Kene ilaçlama, pire ilaçlama, sinek ilaçlama, Amerikan hamam böceği ilaçlama, çıyan ilaçlama ve örümcek ilaçlamadır.

YILDIZTABYA MAHALLESİ

Bünyesinde birçok site, sağlık kuruluşu ve parkı içinde barındıran bu mahallenin nüfus ortalaması 26.000 civarındadır. Yıldız tabya mahallesine yapılan uygulamaların bir kısmı şöyledir: Akar ilaçlama, ağaç kurdu ilaçlama, çekirge ilaçlama fare ilaçla ve hamam böceği ilaçlamadır.

BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MAHALLESİ

Uzmanların yaptığı son açıklamalar bölge nüfusunun 51.000 civarında olduğunu göstermektedir. Ana yolları, altyapısı, sağlık kuruluşları ve yeşili bol parkları ile dikkat çekmektedir. Bu alana yapılan haşere kontrol uygulamaları şunlardır: Haşere ilaçlama, fare ilaçlama kene ilaçlama, yılan ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu