FIRIN İLAÇLAMA

FIRIN İLAÇLAMA

Fırınlar gıda üreten bir müessese olduklarından dolayı hamam böceği, kalorifer böceği, fare ve akrep gibi birçok böceğe en çok maruz kalan işyerlerinden biridir. Bu haşereler hiçbir yerde görülmek istenmese de fırınlarda durum oldukça farklıdır. Fırınlarda çıkacak herhangi bir haşerenin ya da bir fare dışkısının üretilen ekmek ve benzeri gıdaların içlerinden çıkması durumunda hem insanların hastalanmasına hem de ruhsat iptaline varan ciddi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşıldığında kendi yöntemleriyle kurtulmaya çalışan işyeri sahipleri azımsanamayacak kadar fazladır fakat kesin sonuç alan neredeyse hiç yoktur. Herkes haşerelerin kolaylıkla ilaçlandığını düşünse de bu durum oldukça zahmetli ve riskli bir durumdur. Bu sorun özellikle fırın ilaçlaması da daha riskli hale gelmektedir. İlaçlamayı yapacak olan personel hem sizi haşerelerden kurtarması hem de gıdaya sorar vermemesi gerekmektedir bu yüzden kullanılan ilaçlar özenle seçilmeli ve nokta atışı yapılmalıdır.

Böcek ilaçlama konusunda yaşam alanlarınız veya çalışma alanlarınız gibi birçok alanda etkisi olan bu zararlı haşerelerin fırınlardaki etkisi başka yerlere kıyasla daha büyüktür. Örneğin fırınlarınızda gördüğünüz ve yok etmediğiniz bir kalorifer böceği bir gıdanın içinde çıksa herhangi bir denetim sonrasında ciddi para cezalarıyla karşılaşmanız kaçınılmazdır ki ilaçlama yapmak bu durumla karşılaşmaktan hem daha az maliyetli hem daha sağlıklı bir davranıştır. Fırınlar için üzerinde durulması gereken en büyük konulardan biride itibar kaybıdır. Bölgede çıkabilecek herhangi bir böcek türünün size müşteri kaybettireceğini de unutmamalısınız.

FIRIN İLAÇLAMA - %100 GARANTİLİ HİZMET: Hasharat Böcek İlaçlama

Fırın alanlarınızda böceklere ya da farelere son vermek ve daha sağlıklı bir ortamda yaşamak ve çalışmak istiyorsanız deneyimli ve uzman ekiplerimizle irtibata geçebilir profesyonel hizmet alabilirsiniz. Unutmayın ki fırınlarınıza ilaçlama yaptırmanız hem sizin hem de müşterilerin sağlığı açısından oldukça önem arz eden bir husustur. Sizde bu durumu uzman ekiplerimize bırakın ve haşerelerden sonsuza dek kurtulun.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu