fatih

Fatih Böcek İlaçlama

İstanbul'un merkezi olan ve sur içi diye adlandırılan bu semtin nüfusu son verilere göre 419.266'dır. İstanbul'un en iyi haşere ilaçlama şirketi olarak uygulama yaptığımız bazı mahalleler aşağıda sıralanmıştır:

TOPKAPI MAHALLESİ

Açıklanan son rakamlara göre içinde bulundurduğu insan sayısı 11.000 civarındadır. Büyük otoparklar, hizmet alanları ve özellikle tarihi mekânlarla göz dolduran oldukça gelişmiş bir mahalle olan Topkapı'da yapmış olduğumuz bazı haşere kontrol servisleri şu şekildedir: Böcek ilaçlama, kene ilaçlama, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve akrep ilaçlamadır.

ŞEHREMİNİ MAHALLESİ

Alışveriş merkezleri, yeme içme yerleri, otoparklar ve sağlık kuruluşlarıyla zengin bir mahalledir. Hasharat haşere kontrol servisi olarak bu bölgede mücadele ettiğimiz böcekler: Pire, akrep, hamam böceği, fare, sinek, Amerikan hamam böceği ve sümüklü böcektir.

AKSARAY MAHALLESİ

10.000 Civarında insan yaşadığı bilinmektedir. Bölgedeki siteler, toplu konutlar, eğitim kurumları mahalleye can veren yerlerdir. Bu bölgeye 12 senedir yapmış olduğumuz uygulamalar: Hamam böceği ilaçlama, kene ilaçlama, akrep ilaçlama, pire ilaçlama, sinek ilaçlama ve arı ilaçlamadır.

AYVANSARAY MAHALLESİ

Resmi kayıtlara göre bölge nüfusu 18.600 civarındadır. Son yıllarda devam eden hızlı kentsel dönüşüm projeleriyle can kazanan bu mahalleye 12 senedir Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak vermiş olduğumuz hizmetler: Hamam böceği ilaçlama, salyangoz ilaçlama, akrep ilaçlama, fare ilaçlama ve sinek ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu