atasehir

FABRİKA İLAÇLAMA

Birçok insanın olduğu gibi fabrikalarında sıkıntıda olduğu zamanlar vardır. Böceklerin her fabrikada ayrı yerleri bulunmaktadır. Örneğin bir kola fabrikasında alman hamam böceği, fare, kalorifer böceği, hamam böceği, akrep bulunurken bir kumaş fabrikasında deri böceği ya da pire bulunabilmektedir. Bu böceklerle tek başınıza baş etmeniz mümkün değildir bu sebepten dolayı bir haşere ve kemirgen şirketine başvurmalısınız.

Özellikle yerleşim yerleri dışında olan fabrikalarda fare sorunu varken şehir merkezlerindeki fabrikalarda hamam böceği sorunu daha çok gözlenmektedir. Fabrikanızın neredeyse her yanını saran bu böcekler yaşamınızı adeta bir kâbusa çevirmeye yetebilir. Fabrikadaki ofisinizde bir anda görülen fareler veya böcekler sizin için zor zamanların başladığının adeta bir işaretidir. Bir kere gördüğünüzde biter diye düşünürsünüz fakat asıl böceklerle karşılaştığınızda iş işten çoktan geçmiş olur bu sebepten dolayı mevcut böceklerinizi çoğalmadan sektöründe deneyimli olan böcek ilaçlama şirketlerine ilaçlatmanız gerekmektedir.

FABRİKA İLAÇLAMA KONUSUNDA TECRÜBELİ BİR FİRMA: Hasharat Böcek İlaçlama

Sağlık bakanlığının koyduğu kurallara uygun bir şekilde çalışan ve insanların ahlak kriterlerine saygılı olan ilaçlama şirketleri hem evlerinizi hem de fabrikalarınızı böceklere ve farelere karşı ilaçlayıp sizi bu durumdan kurtarmaktadırlar. Eğer ilaçlama yapan personel alanında deneyimli ise, sağlık bakanlığının yönetmeliklerine uygun bir çalışma sürdürüyorsa, alet edevat konusunda sıkıntısı yoksa ve kullandığı ilaç bakanlık tarafından onaylanan kaliteli bir ilaçsa sizi hem böceklerden hem de farelerden oldukça kısa bir zamanda kurtarabilir.

Size tavsiyemiz odur ki fabrikanızda gezen böcek ve fareler zamanla beyninizi kemirmesin. Bununda tek çaresi sektöründe deneyim sahibi ilaçlama şirketleridir. Fare, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep pire gibi birçok böcek türü fabrikaların genelinde oldukça sık şekilde görülebilen böcek türlerindendir. Özellikle besin bulunan gıda fabrikalarında bu durum ciddiyetini daha çok arttırmaktadır. Denetim şartnamelerine göre böceğin ciddi derecede çok rastlandığı birçok fabrikanın ruhsatının iptal olduğu bile görülmektedir.

Özellikle kumaşla alakalı olan fabrikaların genellikle kemirgenlerle başları oldukça derttedir. Ayrıca tek sorun buralarda olmadığı gibi bütün fabrikalarında ortak sorunu genelde kabloları kemirmeyi kendine adet edinen farelerdir ki bu sebep bile fabrikaların sürekli ilaçlanması gerektiğinin en büyük kanıtıdır. Profesyonel ilaçlama firmaları bu problemlerden sizi kurtarmak için sürekli çalışmaktadırlar.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu