Eyüp

Eyüp Böcek İlaçlama

Son yıllarda açıklanan veriler bölge nüfusunun 367.000 civarında olduğunu göstermektedir. Fatih camisi başta olmak üzere birçok tarihi zenginliklerle bezenmiş bu semt senenin her günü bölgeye turist çekmekte ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak da 12 senedir bu bölgeye verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıdadır:

YEŞİLPINAR MAHALLESİ

Açıklanan son rakamlara göre yaşayan insan sayısı 37.000 civarındadır. Otoparklar, alışveriş alanları ve yeme içme yerleriyle capcanlı olan bu alana Hasharat ilaçlama servisi olarak verdiğimiz hizmetlerin bazıları şöyledir: Böcek ilaçlama, kene ilaçlama, akrep ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama ve sinek ilaçlamadır.

GÖKTÜRK MAHALLESİ

Kocaman bir orman içine kurulmuş nadide bir şehir edası taşıyan bu mahallenin 34.000 insana sahip olduğu bilinmektedir. Bu alanda mücadele ettiğimiz haşere türleri: Çıyan ilaçlama, kene ilaçlama, arı ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, fare ilaçlama ve kalorifer böceği ilaçlamadır.

AKŞEMSETTİN MAHALLESİ

Hemen hemen her yerinde bulunan minibüs, otobüs ve taksilerle ulaşımın oldukça kolay olduğu, insanlarının sıcaklığıyla nezih bir mahalle olan Akşemsettin Mahallesi’ne Hasharat ilaçlama servisi olarak 12 yıldır hizmet verdiğimiz başlıca böcekler: Gümüşçün, tespih böceği, termit, tatarcık, akrep ve tahtakurusudur.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu