esenyurt

Esenyurt Böcek İlaçlama

Uzmanların açıkladığı son rakamlara göre bölge nüfusu 686.968 civarındadır. İçinde bulundurduğu oyun parkları, park alanları ve semt hastaneleri ile bezeli güzel bir semtimizdir. 12 senedir 7/24 hizmet verdiğimiz semtte uygulama yaptığımız haşere ve mahalleler aşağıda sıralanmıştır:

ARDIÇLI MAHALLESİ

Esenyurt semtinin en çok yeşil alana sahip mahallelerinden biri olan Ardıçlı Mahallesi son verilere göre içinde 32.000 insan barındırmaktadır. Bu alana 12 senedir yapmış olduğumuz uygulamalardan bir kısmı şöyledir: Kene ilaçlama, pire ilaçlama, akrep ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve salyangoz ilaçlamadır.

ESENKENT MAHALLESİ

Birçok sosyal alan, eğitim alanı, otoparklar ve alışveriş yerlerini içinde barındıran bu güzel mahalle son sayımlarda 36.000 kişi yaşadığı açıklanmıştır. Bu mahallede Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Yapmış ve yapmaya devam ettiğimiz uygulamalardan bazıları: Haşere ilaçlama, fare ilaçlama, kene ilaçlama, sinek ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama ve yılan ilaçlamadır.

GÜZELYURT MAHALLESİ

Son açıklamalara göre 29.000 kişinin ikamet ettiği bu güzel mahalle içinde otoparklar, oyun parkları, sağlık ocakları ile güzel bir hava sergilemektedir. Hasharat böcek ilaçlama firması olarak yıllardır yaptığımız ilaçlamalar: Pire ilaçlama, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, güve ilaçlama ve sivrisinek ilaçlamadır.

YEŞİLYURT MAHALLESİ

Son yıllarda gelişmiş ve gelişmeye devam eden altyapısı ve insanlara sağladığı imkânlarla nadide mahallelerden biri olan Yeşilyurt mahallesinin açıklanan verilere göre ikamet ettiği insan sayısı 23.000 civarındadır. Hasharat ilaçlama şirketimizin bu bölgede yaptığı ilaçlamalardan bazıları: Karasinek ilaçlama, fare ilaçlama, yılan ilaçlama, salyangoz ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu