Esenler

Esenler Böcek İlaçlama

Son dönemlerin gelişmekte olan en nadide semtlerinden biri olduğu gibi yapıları devam eden siteler ve iş merkezleri ile de adından söz ettiren Esenyurt 19 km ‘lik alan içinde kurulmuş 458.857 nüfuslu bir semttir. Hasharat böcek ilaçlama firmasının 7/24 hizmet verdiği semtlerden biri olan Esenler’e yaptığımız uygulamalardan bazıları aşağıda belirtilmiştir:

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ

Esenler'in en sevilen mahallelerinden olan; Kazım Karabekir Mahallesi en son yapılan araştırmalara göre, 27.000 kişiyi bünyesinde barındıran ve birçok kişiye iş imkânı kapısı olan şirketleriyle özdeşmiş bu mahalleye, Hasharat ilaçlama servisi olarak verdiğimiz haşere kontrol servisleri: Böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, güve ilaçlama ve yılan ilaçlamadır.

DAVUTPAŞA MAHALLESİ

İçinde bulunan yerleşim yerleriyle güzel bir hava haline bürünen bu mahalle birçok eğitim kurumuyla özdeşleşmiş ve gelişimini hızla sürdürmekte olan bir yer haline gelmiştir. Davutpaşa mahallesine verdiğimiz bazı hizmetler şunlardır: Amerikan hamam böceği ilaçlama, örümcek ilaçlama, salyangoz ilaçlama, kene ilaçlama ve tahtakurusu ilaçlamadır.

MENDERES MAHALLESİ

Gıda sektörünün revaçta olduğu bir mahalle olan Menderes Mahallesi üzerinde ikamet eden 19.000 insanla gelişmeye devam etmektedir. Hasharat ilaçlama şirketi olarak servis verdiğimiz bazı böcek türleri: Akrep, fare, güve, gümüşçün, hamam böceği, eşek arısı ve deri böceğidir.

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ

En son yapılan araştırmalara göre 33.000 nüfusa sahip olan mahalle sessiz ve sakin bir bölge olmasının yanında uzun zamandır devam eden kentsel dönüşümle daha güzel bir yer olacağa benzeyen bir mahallemizdir. Servis sağladığımız bazı haşere türleri: kene ilaçlama, süne ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, salyangoz ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve fare ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu