DEPO İLAÇLAMA

DEPO İLAÇLAMA

Özellikle pire, akrep, fare ve hamam böceği gibi böceklerin sıklıkla göründüğü mekânlardan biride depolardır. Fareler ve böcekler genellikle depo bölgelerini tercihlerinin ilk sırasına koymaktadırlar. Çünkü depolar diğer bölgelerden daha az kullanılır bu sebepten dolayı da barınmak için en uygun alanlar olarak görünmektedirler. Ayrıca sadece barınmak için değil çoğalmak için ve temek aramak için en önemli yerlerden biri depolardır. Neredeyse her depoda hamam böceği, akrep ve fare gibi birçok böceğe rastlamak mümkündür. Bu nedenden dolayı depolarınızı belirli zaman aralıklarında haşere şirketlerine ilaçlatmanız gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki bu haşereler girdikleri her yere bakteri yayarak insanların hastalanmasında önemli rol oynarlar.

DEPOLARIN İLAÇLANMASI

Böcek ilaçlama şirketlerinden düzenli periyotlarla servis aldığınız sürece bu tür böcek ve farelerle karşılaşmaz ve daha önemlisi sağlığınızı korumuş olursunuz. İlaçlama yöntemini uzman bir ekipten yardım almaksızın tek başınıza yapmanız hem böceğin çoğalmasına sebep olabileceği gibi böceğin size vereceği zarardan daha fazlasını kendinize verirsiniz. Bu sebepten dolayı uzman bir ekibe haşere ilaçlaması yaptırmanız en doğru tercih olacaktır.

DEPO İLAÇLAMA-%100 GARANTİ:
Hasharat Böcek İlaçlama

Depoların ilaçlama metodu ne deposu olduğuyla alakalı bir durumdur ve hem yöntemde hem ilaçta değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin bir gıda deposunda hamam böceği, kalorifer böceği, akrep görülürken bir parfüm deposunda fare görülebilme ihtimali çok yüksektir. Uzman bir ekipten yardım alınamadığı sürece bu haşerelerin çoğalması kaçınılmaz bir durumdur. Ayrıca bu haşerelerin vücudunuza teması sonrasında hastalanmanız veya mikrop kapmanız ve hatta daha kötü hastalıklara da yakalanmanız muhtemel bir durumdur. Bu işi işini bilen ilaçlama ekiplerine bırakmanız hem haşerelerden kurtulmanız hem de daha pak ve tertemiz yaşam mekânlarında yaşamınızı sürdürmeniz anlamına gelmektedir.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu