cekmekoy

Çekmeköy Böcek İlaçlama

2008 yılına kadar Ümraniye semtine bağlı olan ve 2009 yılından itibaren semt olmaya hak kazanan yeşili bol bir semtimizdir. İkamet eden kişi sayısı ortalama 100 bin civarında olduğu bilinmektedir. Daha öncelerden bir çölü andıran Çekmeköy semti şimdilerde adeta bir ormana dönüşmüş ve muazzam bir görüntü halini almıştır. Çekmeköy 12 senedir Hasharat ilaçlama şirketi olarak servis verdiğimiz semtlerden birisidir.

MİMAR SİNAN MAHALLESİ

Ortalama 16.000 civarında nüfusa sahip bu mahallemiz usta mimarımızın adına yakışır bir görüntü sergilemektedir. Mimar Sinan mahallesinde uygulama yatığımız böcek türleri, hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve akrep ilaçlamadır.

ALEMDAĞ MAHALLESİ

İstanbul'un en üstte bulunan tepelerinin başlarında gelen Alemdağ mahallesinin büyük bir bölümü ağaçlarla çevrilidir. Bu sebepten dolayı da ciddi derecede böcek popülasyonu ile karşı karşıyadırlar. Bu bölgede genel olarak Böcek ilaçlama kene ilaçlama akrep ilaçlama yılan ilaçlama ve fare ilaçlama servisi verilmektedir.

MERKEZ MAHALLESİ

Ortalama nüfusu 15.000 civarında olan bu mahallemiz Alemdağ Mahallesi gibi birçok bölümü ağaçlık alanlarla kaplı olduğundan dolayı haşere sorunu oldukça fazla mahallelerimizdendir. Bu bölgeye çoğu zaman böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, yılan ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlama yapılmaktadır.

ÇAMLIK MAHALLESİ

Bu bölgede okul gibi öğretim birimleri oldukça fazla görülmektedir bu sebepten dolayı burada yapılacak olan ilaçlamalar önem arz etmektedir. Çamlık mahallesine yaptığımız ilaçlamaların bir kısmı şu şekildedir: Böcek ilaçlama, pire ilaçlama, yılan ilaçlama, fare ilaçlama ve akrep ilaçlama.

HAMİDİYE MAHALLESİ

Hamidiye Mahallesi Çekmeköy ‘ün oldukça küçük bir semti olup içinde sadece yirmi bin civarında insan barındırmaktadır. Bu mahalleye yaptığımız ilaçlamalar kısaca şunlardır: Halı böceği ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, örümcek ilaçlama, salyangoz ilaçlama ve kulağakaçan ilaçlama.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu