CAFE İLAÇLAMA

CAFE İLAÇLAMA

CAFE İLAÇLAMA

Dünyanın her yerinde olduğu gibi İstanbul'unda her yerinde bulunan haşereler en çok kafe tipi gıda alanlarında gözlenmektedir. Bu durum kafe sahiplerinin ciddi bir önem vermesi bir husustur. Çünkü hamam böceği, karınca, kalorifer böceği ve buna benzer birçok böcek türü gıdalarla beslendikleri için kafe çalışanlarının ortada bıraktıkları hemen hemen her gıdaya dadanıp yiyebilmekte bu sebepten dolayı da müşterilerin zehirlenmelerine neden olabilmektedirler. Bu durumun ortadan kalkması için kafe sahiplerinin aylık periyodlarda ilaçlama yaptırması ve bu ilaçlamayı uzman bir haşere kontrol servisiyle gerçekleştirmelidir.

CAFE'LERE KESİN ÇÖZÜM

İlaçlama özellikle kafe alanlarında ciddi bir iştir. Bu uygulamalar kimi zaman 7 günlük olabildiği gibi haftalık ya da 6 aylık bazen de yıllık yapılabilmektedir. İlaçlamanın yapılmadığı kafe alanlarında oluşabilecek fare ve böceklerden dolayı bir süre sonra saygınlık kaybı neredeyse kaçınılmazdır. Bu tip sorunların yaşanmaması ve daha sağlıklı bir ortamda yaşayabilmeniz için ilaçlama servisleri sürekli daha iyi gelişmekte ve bu sayede daha sağlam ve kalıcı olanaklar sunmaktadır. Kemirgenler ve böcekler için genellikle iki çeşit yöntem uygulanmaktadır. Bunlardan birisi savunma yöntemidir. Bu yöntemlerden biriside uzaklaştırma dediğimiz yöntemdir. Kafe sahipleri genellikle ikinci yöntemi tercih etmektedir. Örneğin fare sıkıntısı olan bir kafe için Kafe’nin dışına hazırlanan bir mekanizma ile bu durumdan kurtulmak mümkün olabilmektedir.

CAFE İLAÇLAMA %100 GARANTİ:
Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA

Kafelere uygulanan en eski ve en etkili yöntem ilaçlama yöntemidir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, pire gibi böceklerin koku alma organları insanınkinden daha gelişmiştir ve bu sayede ilaçlama yapılan bölgeye girmeleri zor bir durumdur. Kafe ilaçlamada en çok üstünde durulması gereken şey ilaçlama şirketinin kalitesi ve ilaçlama personelinin bu konudaki tecrübe ve becerisidir. Böceği tanıyan ve gidiş geliş güzergâhlarını iyi bilen bir ilaçlama personeli kafenizdeki sorunu bitirmekte kesin bir rol oynayabilir. Kullanılan kimyasallar zamanla işlevini kaybettikleri için kafe gibi gıda alanlarına sürekli periyodik şekilde ilaçlama yapılmalıdır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu