Büyükçekmece

Büyükçekmece Böcek İlaçlama

Yapılan son tetkiklerden sonra yüzölçümü 196 kilometre olan bu semtimizin insan nüfusu 237.185 olarak belirlenmiştir. 5 yıldızlı otelleri, oyun parkları, belediyeler ve spor salonlarını gibi birçok güzelliği içinde barındıran bu semte Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak 7/24 servis verdiğimiz mahallelerinden bazıları şunlardır:

YENİMAHALLE MAHALLESİ

Araştırmalarda beyan edilen şu anki nüfus sayısı 1.747 civarındadır. Bu küçük ve nezih mahalleye Hasharat ilaçlama şirketi olarak yapığımız hizmetlerin bazıları şunlardır: Böcek ilaçlama, yılan ilaçlama, fare ilaçlama, akrep ilaçlama ve salyangoz ilaçlamadır.

19 MAYIS MAHALLESİ

Yapılan sayımlar doğrultusunda toplam nüfus 8.319 hesaplanmıştır. Yollar, sağlık kuruluşları ve insanlara sağladığı iş imkânlarıyla oldukça gelişmekte olan bu mahallemiz 12 senedir Hasharat ilaçlama şirketinden hizmet almaktadır. Uygulama yaptığımız böck türlerinden bazıları: Kene ilaçlama, kırkayak ilaçlama, kulağakaçan ilaçlama, akrep ilaçlama, fare ilaçlama ve böcek ilaçlamadır.

ALKENT 2000 MAHALLESİ

Büyükçekmece semtine bağlı olan 23 mahalleden biri olan Al kent 2000 Mahallesi yeni yerleşim konutları ve eşsiz kuleleriyle insanlara ihtişam veren bir yapıya sahiptir. Bu mahalleye yaptığımız bazı hizmetler: Kalorifer böceği ilaçlama, sinek ilaçlama, örümcek ilaçlama ve fare ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu