Beyoğlu

Beyoğlu Böcek İlaçlama

Son araştırmalara göre 242.250 olan nüfus sayısı semtin gelişmesiyle günden güne artmaktadır. İstanbul'un tarihten tutun saraylara ve alışveriş merkezlerine varana kadar bütün güzelliklerini içinde barındıran bu semt İstanbul'un en gözde semtidir. Hasharat böcek ilaçlama servisi olarak Beyoğlu'na 7/24 hizmet verdiğimiz mahallelerden birkaç tanesi aşağıda sıralanmıştır:

CİHANGİR MAHALLESİ

Birçok tarihi zenginlikleri içinde barındıran bu mahalle 3.658 nüfusa sahiptir. Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu mahalleye sağladığımız bazı uygulamalar şunlardır: Haşere ilaçlama, akrep ilaçlama, pire ilaçlama, güve ilaçlama, fare ilaçlama ve sinek ilaçlamadır.

SÜTLÜCE MAHALLESİ

Yapılan son tetkiklere göre bölge nüfusu 12.539 olarak bilinmektedir. Uykulukcu’larıyla meşhur olan bu semtimize Hasharat böcek ilaçlama servisi olarak 12 senedir kesintisiz ve daimi hizmet vermekteyiz. Bu alanda yaptığımız uygulamalardan bazıları şunlardır: Fare ilaçlama, pire ilaçlama, böcek ilaçlama, salyangoz ilaçlama ve güve ilaçlama.

KULAKSIZ MAHALLESİ

Neredeyse İstanbul'un her yerine otobüs ve dolmuşların kalktığı bu mahalle ulaşım açısından İstanbul'un nadide yerlerinden olup nüfusu 9.706'dır. Uygulama yaptığımız haşere türleri başlıca: Böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, salyangoz ilaçlama, Amerikan hamam böceği ilaçlama ve akrep ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu