Beylikdüzü

Beylikdüzü Haşere ve Böcek İlaçlama

Yüzölçümü 360 kilometrekare olan bu ilçemizin araştırmalar doğrultusunda 297.420 insana ev sahipliği yaptığı gözlenmiştir. Eski ve küçük gecekondu yapılanması nerdeyse hiç olmayan Beylikdüzü İstanbul'un tabiri caizse kentsel dönüşümde çağ atlayan en büyük ilçesidir. Bu ilçeye 12 senedir Hasharat olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Uygulama yaptığımız mahallelerinden bazıları şunlardır:

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ

Kentsel dönüşümle birlikte çok güzel bir görüntü sergileyen mahalle bünyesinde 66.481 kişiyi barındırmaktadır. Hasharat haşere servisinin hizmet verdiği böcek türlerinin bazıları: Akrep, pire, kırkayak, fare, hamam böceği, yılan ve kalorifer böceğidir.

BÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ

Sağlık kuruluşları, parklar, kapalı otoparklar ve yeşil alanlarıyla önemli bir yere sahip olan Büyükşehir Mahallesine 12 yıldır kesintisiz hizmet verdiğimiz bazı böcekler şunlardır: Tatarcık ilaçlama, uyuz böceği ilaçlama, yılan ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, sivrisinek ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamadır.

MARMARA MAHALLESİ

İstanbul’un en hızlı gelişmekte olan mahallelerinden biri olan Marmara Mahallesi uzun binaları ve kuleleriyle göz doldurmaktadır. Sektöre başladığımız ilk günden beri hizmetinde olduğumuz bu güzel mahallemizde yaptığımız bazı uygulamalar şunlardır: Hamam böceği ilaçlama, yılan ilaçlama, akrep ilaçlama, fare ilaçlama ve tatarcık ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu