beykoz

Beykoz Böcek İlaçlama Servisi

Şehrimizin oldukça eski yerleşim bölgelerinden biri olan Beykoz'da yeşillik alan oldukça fazla olduğundan dolayı birçok böcek çeşidiyle boğuşmaktadır. 12 senedir tüm semtlerde olduğu gibi Beykoz'da da hizmet vermeye devam etmekteyiz.

KANLICA MAHALLESİ

En eski ve en tanındık mahallelerinden biri olan Kanlıca Mahallesi Yoğurdu ile meşhurdur. Bu mahallede genellikle fare ve hamam böceği ilaçlaması yapılmaktadır.

ACARLAR MAHALLESİ

Eski dönemlerde pek yüzüne bakılır bir yer olmasa da son zamanlarda tabiri caizse İstanbul'un en güzel yapılarını içinde barındıran mahallelerden biridir. Bu mahallede genellikle sinek, sıçan, tahta kurdu ve hamam böceği ilaçlaması yapılıyor.

KAVACIK MAHALLESİ

Beykoz'da bulunan en ihtişamlı alanlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle hamam böceği ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama yapılmaktadır.

ANADOLUHİSARI MAHALLESİ

Fatih Sultan Mehmet köprüsünün dibinde olan bu mahallede de yoğun olarak sivrisinek, tatarcık ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti verilmektedir.

ÇİĞDEM MAHALLESİ

Bünyesinde Beykoz devlet hastanesini barındıran bu mahallede oldukça eski bir mahalledir. Başlıca kene ilaçlama, karınca ilaçlama, kulağakaçan ilaçlama ve fare ilaçlama sorunları yaşanmaktadır.

ANADOLU KAVAĞI MAHALLESİ

Birçok insan için Beykoz denince akla gelen ilk mahalle olmasının nedeni birçok gezme ve yeme içme şirketini bünyesinde barındırmaktadır. Başlıca örümcek ilaçlama, süne ilaçlama, sivrisinek ilaçlama hamam böceği ilaçlama yapılmaktadır.

GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ

İsmek’i içinde barındıran mahalle birçok insana iş kapısı olmaktadır. Beykoz’un en güzel yerlerinden birisidir. Genellikle tarantula ilaçlama, tatarcık ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, tarla faresi ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama yapılmaktadır.

GÖKSU MAHALLESİ

Birçok eğitim kurumunu bünyesinde barındıran bu mahalle 20 binin üstünde insan barındırmaktadır bünyesinde. Pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama ve sivrisinek ilaçlama hizmeti sağlanmaktadır.

RÜZGARLIBAHÇE MAHALLESİ

Oldukça küçük olan bu mahallenin içinde kavacık itfaiyesi ve bir ilkokul bulunmaktadır. Genellikle hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve kene ilaçlama hizmeti sağlanmaktadır.

ÇAMLIBAHÇE MAHALLESİ

Oldukça küçük olan bu nezih mahallede yaklaşık beş bin insan yaşamaktadır. Yeşillik oranı oldukça iyi olan bu mahallede genellikle kene ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama ve fare ilaçlama yapılmaktadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu