Beşiktaş

Beşiktaş Haşere ve Böcek İlaçlama

Beşiktaş Avrupa yakasının en gözde semtlerinden birisidir. Gerek boğaz manzarası gerek havası içinizi ferahlatan bir cazibededir. Ulaşım aksamının tam ortasında olan Beşiktaş alışveriş merkezleri yeme içme sektörünün yoğunluğu sebebiyle çok fazla beğenilen bir semttir.
Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ olarak bu semtimiz de müşterilerimize Pire İlaçlama, Akrep İlaçlama, Fare İlaçlama, Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Sinek İlaçlama, Kene İlaçlama, Bit İlaçlama, alanında hizmet vermekteyiz.

ULUS MAHALLESİ

Ulus Mahallesi rakımı sebebiyle yüksekte kalan bir mahalle olup çok nezih insanların bulunduğu, sokaklarının tertemiz ve cıvıl cıvıl olduğu bir mahalledir. Eşsiz manzarası size kendine çeker.
Bu mahallemizde 12 senedir Hasharat İLAÇLAMA SERVİSİ olarak Bir İlaçlama, Pire İlaçlama, Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Sirke İlaçlama, Akrep İlaçlama, Sinek İlaçlama, Fare İlaçlama hizmeti vermekteyiz.

GAYRETTEPE MAHALLESİ

İstanbul’un ana arteri üzerinde bulunan Gayrettepe Mahallesi gelişen altyapısı, kentleşen, günümüzde rağbet gören mahalleler arasında yer almaktadır. Merkezi konumda olması iş yerlerine yakınlığı sebebi ile çalışan insanların bulunmaz bir nimettir.
Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ olarak bu bölgede Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Akrep İlaçlama, Pire İlaçlama, Kalorifer Böceği İlaçlama, Hamam böceği İlaçlama hizmeti vermekteyiz.

LEVENT MAHALLESİ

Plazaların ve iş merkezlerin yoğun olduğu, bu sebeple araç trafiğinin fazlaca olduğu bir mahallemizdir. Yüz ölçümü itibari ile büyük bir alanı kapsar ve nüfusu oldukça fazladır.
12 senedir Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ olarak bu mahallede Karınca İlaçlama, Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Akrep İlaçlama, Akar-Mite İlaçlama, Çekirge İlaçlama, Fare İlaçlama, Bit İlaçlama, Güve İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Almam Hamam Böceği İlaçlama, Kalorifer Böceği İlaçlama hizmeti vermekteyiz.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu