Başakşehir

Başakşehir Böcek İlaçlama

Başakşehir mahallesi her geçen gün kentsel anlamda gelişen ve büyüyen, bu sebepten ötürü tercih sebebi sayılan semtlerimizden biridir. Yüz ölçümü sebebi ile içerisinde bulundurduğu nüfus oldukça yoğun olduğundan büyük semtlerimiz arasındadır. Bu mahallemizde sitelerin fazla olması sebebi ile yoğun ilaçlama çalışmalarımız olmuştur.
12 Senedir Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA firması olarak bu mahallemizde çoğunlukla açık alanlarda Fare İlaçlama, Akrep İlaçlama, Kerkentele İlaçlama, Pire İlaçlama hizmeti vermekteyiz.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAHALLESİ

İsminden de anlaşılacağı gibi bu mahallemiz sanayi bölgesi olması ile bilinir ve bünyesin de çok fazla işçi sayısı barındırır. Sanayi bölgesi olması sebebiyle kimyasal ürün kullanımı oldukça fazladır, bu nedenle konut yoğunluğu çok azdır.
Bu mahallemizde çok fazla iş yeri bulunmasından dolayı genellikle 12 senedir Pire İlaçlama, Akrep İlaçlama, Kalorifer Böceği İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Almam Hamam Böceği İlaçla hizmeti vermekteyiz.

GÜVERCİNTEPE MAHALLESİ

Tahmini 50 bine yakın nüfusuyla bilinen mahallemiz nüfusu açısından fazlaca kalabalık bir mahalledir. Çevresindeki yeşil alanları ve alışveriş imkan’ı sunan merkezleri bu mahallenin tercih sebepleri arasındadır.
12 senedir bu mahallemiz de Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA firması olarak siz saygıdeğer müşterilerimize Akrep İlaçlama, Böcek İlaçlama, Kertenkele İlaçlama, Fare İlaçlama, Pire İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama hizmeti sunmaktayız.

ALTINŞEHİR MAHALLESİ

Yeşil alanları, otopark alanları, alışveriş merkezleri, toplu ulaşıma olan yakınlığı bu mahalleye büyük bir özellik katmaktadır. Kentleşmenin yoğun olduğu bu bölgemizde yeşil’in de çok fazla bulunması insanların bu beton yığınlarının arasında nefes almasına olanak sağlıyor.
Bu mahallemizde Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ olarak Kene İlaçlama, Akrep İlaçlama, Tahtakurusu İlaçlama, Böcek İlaçlama Hizmeti sunmaktayız.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu