Bakırköy

Bakırköy Böcek İlaçlama

İstanbul'un en zengin semtlerinden biri olan Bakırköy İstanbul'un Avrupa yakasında bulunmakta olup açıklanan son rakamlara göre bölge nüfusu 223.248'dir.Birçok tarihi yapıyı içinde bulunduran semt İstanbul'un gözbebeğidir. Hasharat ilaçlama servisi olarak bölgeye verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir:

YEŞİLKÖY MAHALLESİ

İçinde İstanbul'un ilk havalimanını barındıran Yeşilköy havalimanının adını taşımaktadır. Bu alana verilen hizmetlerimizin bir kısmı şunlardır: Böcek ilaçlama, kene ilaçlama, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, sinek ilaçlama ve akrep ilaçlamadır.

BASINKÖY MAHALLESİ

Yıllar önce ismi değişen basın köy mahallesinin bilinen ilk ismi Zümrütyuva'dır. Son verilere göre bölgedeki insan nüfusu 6.164'dür. Basın köy mahallesinde yaptığımız uygulamaların bazıları: Kene ilaçlama, kulağakaçan ilaçlama, lağım sineği ilaçlama, lağım faresi ilaçlama ve karınca ilaçlamadır.

ATAKÖY İLAÇLAMA

Ataköy'ün en büyük özelliği dünyanın ilk uydu kent projesine sahip olmasıdır. Bölgenin nüfusu 45.796 civarındadır. Bu alana yaptığımız ilaçlamaların bir kısmı şu şekildedir: Kemirgen ilaçlama, karınca ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, tarantula ilaçlama, sivrisinek ilaçlama ve salyangoz ilaçlamadır.

SAKIZAĞACI İLAÇLAMA

İçinde TCDD istasyonu bulunan nadir bölgelerdendir. Mahallede ikamet eden insan sayısı 8.351'dir. Sakızağacı mahallesine yaptığımız haşere kontrol servislerinin bir kısmı şunlardır: Tespih böceği, yaban arısı, uyuz böceği, tatarcık, hamam böceği ve faredir.

KARTALTEPE MAHALLESİ

Mahallede bulunan 9 eğitim kurumu, parklar ve eşsiz otoparklarla şahane bir görüntüsü olan mahallelerdendir. Kartaltepe mahallesine HASHARAT böcek ilaçlama servisi olarak yaptığımız uygulamalardan bazıları: Tespih böceği ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, fare ilaçlama ve gümüşçün ilaçlamadır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu