Bahçelievler

Bahçelievler Böcek İlaçlama

Söz konusu semt, oldukça geniş bir alanı kaplayan ve gelişmekte olan, yapılan çalışmalar sonucunda 602.000 civarında insanın yaşadığı nezih semtlerden birisidir. Toplu ulaşım ve otoyollara olan yakınlığı sebebiyle tercih edilen ve gözde semtler arasındadır.
Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA firması olarak 12 senedir bu semtte Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Akrep İlaçlama, Fare İlaçlama, Karınca İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Almam Hamam Böceği İlaçlama, Kırkayak İlaçlama hizmeti vermekteyiz.

ŞİRİNEVLER MAHALLESİ

Şirinevler mahallesi denince akla ilk gelen yaya trafiğidir. Metrobüs güzergâhı üzerinde olan bu mahallemizde iş çıkışı saatlerinde yaşanan olumsuzluklar medya ya kadar yansımış ve sosyal medya üzerinde çok fazla mizah konusu olmuştur. Alışveriş alanları ve giyim sektörünün çokça olması bu duruma bir örnektir. 12 senedir Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA olarak bu mahallede Haşere İlaçlama, Böcek İlaçlama, Pire İlaçlama, Karınca İlaçlama, Akrep İlaçlama, Fare İlaçlama, Alman hamam Böceği İlaçlama, Kalorifer Böceği İlaçlama hizmeti sunmaktayız.

YENİBOSNA MERKEZ MAHALLESİ

Bahçelievler semtine ait kalabalık olan mahalleler den biridir. 24 saat duraksız hareketli ve canlı olan bu mahallemizde yaşam daha da keyifli hale gelmektedir. Büyük alışveriş merkezlerinin olması sebebiyle insanların uğrak yeri haline gelmiştir.
Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA olarak senedir bu mahallede Akrep İlaçlama, Böcek İlaçlama, Karınca İlaçlama, Pire İlaçlama, Sinek İlaçlama hizmeti vermekteyiz.

SOĞANLI MAHALLESİ

Yapılan son araştırmalara göre soğanlı mahallesinde yaşayan kişi sayısı 38 bin civarındadır ve oldukça kalabalık ve yoğun bir mahalledir. Sosyal alanlar ve sağlık kurumları oldukça fazladır.
Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA olarak 12 senedir bu mahallede Kene İlaçlama, Pire İlaçlama, Akrep İlaçlama, Böcek İlaçlama, Haşere ilaçlama, Hamamböceği İlaçlama hizmeti vermekteyiz.

CUMHURİYET MAHALLESİ

Cumhuriyet mahallesinde diğer mahallelere oranla eğitim kurumlarının fazlalığı dikkat çekmektir, bu nedenle yaptığımız ilaçlama servisimiz daha çok okullara yönelik olup çocuklarımızı böceklerin bırakmış olduğu mikroplardan ve akarlardan koruyarak güvenliklerini sağlamaktır.
Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA firması olarak bu mahallemizde Bit İlaçlama, Sirke İlaçlama, Akrep İlaçlama, Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Fare İlaçlama, Kalorifer Böceği İlaçlama hizmeti vermekteyiz.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu