Avcılar

Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar semti Avrupa yakasında olan bir ilçemizdir. TEM otoyolu güzergahı üzerindedir ve yakın semtler olarak çevresinde küçükçekmece semti ve küçükçekmece gölü vardır. Avcılar ilçesi mahalle olarak mahalleyi kapsar. Hasharat Böcek İlaçlama olarak 12 senedir Avcılar ilçesinde size hizmet vermekteyiz.

YEŞİLKENT MAHALLESİ

Yeşil kent mahallesinde son yapılan sayım sonuçlarına göre 68.000 vatandaşımız yaşamaktadır. Oldukça nezih ve güzel bir mahalledir. Sağlık ve Eğitim hizmetleri konusunda oldukça seçenek mevcuttur. Hasharat Böcek İlaçlama olarak bu mahallemizde 12 senedir sizlere Akrep İlaçlama, Fare İlaçlama, Pire İlaçlama, Hamam Böceği İlaçlama, Kalorifer Böceği konusunda hizmet vermekteyiz.

CİHANGİR MAHALLESİ

Avcılar semtine bağlı olan bu mahallemiz, toplu taşıma araçlarına yakınlığı sebebiyle ulaşım sıkıntısı çekmeyen vatandaşlarımızın yaşam alanı açısından ortak tercihi olan bir mahalledir. Hasharat Böcek İlaçlama Servisi olarak Bu mahallemizde Fare İlaçlama, Akrep İlaçlama, Top Böceği İlaçlama, Kalorifer Böceği İlaçlama alanında hizmet vermekteyiz.

DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ

Deniz köşkler Mahallesi, oldukça kalabalık bir nüfusa sahip, ulaşıma yakınlığı sebebiyle ve yeşil alan açısından nefes almak isteyen vatandaşlarımız yoğun olarak talep ettiği, bol oksijenli mahallelerden biridir. Hasharat Böcek İlaçlama olarak 12 senedir bu mahallemizde akrep ilaçlama ,sümüklü böcek ilaçlama, kara Fatma ilaçlama, karasinek ilaçlama, hizmeti vermekteyiz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.

GÜMÜŞPALA MAHALLESİ

Gümüşpala mahallesi avcılar semtine bağlı diğer mahallelerimiz gibi hizmet verdiğimiz ve memnuniyetiniz den gurur duyduğumuz bir mahalledir. Konum olarak yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklara çok yakındır.
Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA olarak Gümüşpala Mahallesin de Haşere İlaçlama Alman Hamam Böceği İlaçlama, Kalorifer Böceği İlaçlama, Karınca ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

ÜNİVERSİTE MAHALLESİ

Aldığı isimden de anlaşıldığı üzre, avcılar semtine bağlı bu mahallemizde üniversitenin bulunması aynı zamanda. Mahallemizin oldukça kalabalık ve hareketli olduğu’nun bir göstergesidir. Gençlerin buraya olan yerleşim için yoğun talebi ise üniversite ye yakınlığıdır. Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA Firması olarak 12 senedir, bu mahallemizde Akrep İlaçlama, Fare İlaçlama, Güve İlaçlama, Alman hamam Böceği İlaçlama, Kalorifer böceği İlaçlama Hizmeti vermekteyiz.

TAHTALAKALE MAHALLESİ

Tahtakale Mahallesi Avcılar İlçesinin Firuzköy semtine bağlı bir mahalledir. Bu mahallemizde sağlık kurumlarının ve eğitim kurumlarının yoğun olarak bulunduğu nezih mahallelerimizdendir.12 senedir Hasharat BÖCEK İLAÇLAMA Firması olarak bu mahallemizde, Kalorifer Böceği İlaçlama, Almam hamam Böceği İlaçlama, Fare İlaçlama, Pire İlaçlama, Sinek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz de büyük ölçüde çözüme ulaşılmıştır.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu