atasehir

Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir daha öncesinde semt olan fakat bundan 9 sene önce bazı bölgeleri de içine alarak ilçe olmaya hak kazanmış ve mükemmel bir yer olmuştur. Son sayımlara göre içinde yaklaşık 500 bin insan barındırmaktadır. Hasharat böcek ilaçlama servisi olarak ilaçlama yaptığımız alanlar aşağıdadır:

ATATÜRK MAHALLESİ

Son sayımlara göre içinde 27.327 kişiyi barındıran mahalle içinde biricik yavrularımızın yetiştiği birçok özel okula ev sahipliği yapmaktadır. Bu bölgede içinde fare, kalorifer böceği, hamam böceği, sinek ve karınca gibi binlerce böceği içinde barındırmaktadır. Hasharat ilaçlama servisi olarak bu bölgede de yıllardır hizmet vermekteyiz.

BARBAROS MAHALLESİ

Bu mahallede yaklaşık 30bin civarında insan yaşamaktadır. İçinde 10 okul 3 tıp merkezi 4 eczane 4 cami barındıran bu mahalle Ataşehir’imizin en güzel yerlerindendir. Başlıca karınca, kene, kertenkele, kırkayak, fare gibi birçok böcek çeşidi ile Hasharat şirketi olarak yıllardır hizmet vermekteyiz.

İNÖNÜ MAHALLESİ

Ataşehir ‘in 80li yıllarda inşa edilen bu mahalle insanların piknik yapmak için tercih ettiği ilk mekânlardandır. Depreme oldukça dayanıklı bir mahalledir. Genellikle ağım faresi, örümcek, pire, salyangoz, sinek gibi birçok böceğin yaşadığı yerlerden biri olan İnönü Mahallesi’ne Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak servis vermekteyiz.

ÖRNEK MAHALLESİ

Yaklaşık 50'li yıllarda kurulan bu mahallede 24bin kişi yaşamını sürdürmektedir. Ayrıca içinde çok büyük bir kültür merkezi bulunmaktadır. Başlıca sivrisinek, tarantula, tarla faresi, tatarcık ve hamam böceği gibi birçok böcekten müzdarip olan mahalleye Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak ilaçlama yapmaktayız.

YENİŞEHİR MAHALLESİ

Çok uzun bir geçmişi olmayan bu mahalle 2008 yılının ortalarında kurulmuştur. Son sayımlara göre nüfusu 12 binin üzerinde görülmekte olup içinde 2 okul 1 camii ve 2 park bulundurmaktadır. Başlıca böcek türleri tatarcık, termit, tespih böceği, uyuz böceği, hamam böceği ve yılandır. Hasharat böcek servisi bu bölgede de yılardır ilaçlama işlemini sürdürmektedir.

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ

Ataşehir ‘in neredeyse en eski mahallelerinden biri olmaya hak kazanmış olan bu yerin nüfusu 27.152dir.İçinde milli eğitim müdürlüğünden tıp merkezlerine kadar birçok mekân barındırmaktadır. Hamam böceği, termit, fare, kalorifer böceği başlıca sorunlarındandır. Küçükbakkalköy mahallesine de servis vermekteyiz.

MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ

Neredeyse 1977 yılında kurulmuş olan bu mahalle 14.741 kişilik nüfusa sahiptir. Başlıca haşere sorunları ağaç kurdu, akar, akrep, hamam böceği ve Norveç sıçanıdır. Bu güzel mahalleye 12 senedir hizmet vermekteyiz.

MEVLANA MAHALLESİ

Ataşehir ‘in en yeni mahallelerinden olan bu mahallenin 4 senelik bir mazisi vardır ve nüfus ortalaması 19bin kişinin üstündedir. Halı böceği, alman hamam böceği ve fare gibi birçok böcekle sorun yaşayan bu mahalleye 12 senedir Hasharat olarak hizmet vermekteyiz.

FERHATPAŞA MAHALLESİ

Yaklaşık 1991 yılında mahalle olan bu yerin nüfusu21957'dir.Çok büyük bir mahalle olan bu yer içinde 113 cadde barındırır. Şark hamam böceği, fare, karasinek gibi birçok böcek sorunuyla yüz yüzedir. Hasharat ilaçlama şirketi olarak bu mahallede 12 senedir ilaçlama yapmaktayız.

YENİSAHRA MAHALLESİ

Ortalama 1974 yıllarında mahalle olarak kabul edilen ve 11.755 nüfusa sahip bir yerdir. İçinde 3 adet park bulunmaktadır. Kene, karınca, hamam böceği ve fare başlıca böcek sorunlarındandır. Hasharat ilaçlama şirketi Yeni sahra mahallesine de hizmet veren bir firmadır.

ESATPAŞA MAHALLESİ

1969 Yılında kurulan bu mahallede toplam 24 bin insan yaşar. Başlıca hamam böceği, fare, sıçan ve kalorifer böceği sorunları oldukça fazladır ve Hasharat böcek ilaçlama şirketi olarak bu mahallede de varız.

KAYIŞDAĞI MAHALLESİ

Adını şehrimizin en yüksek yerlerinden biri olan Kayış dağından almaktadır. Firmamız bu mahalleye, kalorifer böceği, örümcek, pire ve fare servisi vermiştir.

İÇERENKÖY MAHALLESİ

Hızla gelişmekte olan bu mahallede 75 bin kişi yaşamaktadır. Şimdiye kadar şirketimiz tarafından pire, hamam böceği ve fare servisi verilmiştir.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu