APARTMAN İLAÇLAMA

APARTMAN İLAÇLAMA

Birçok alanda olduğu gibi apartmanlarınızda da sıkça görülen fare, akrep, hamam böceği pire gibi haşere türleri sağlığımızı fazlasıyla riske atmaktadırlar. Farelerde böceklerde üreyen canlılar olduğu için zamanla çoğalmalarının önüne geçilemez. Bu böceklerden ya da farelerden hangisi olursa olsun birini görmüş iseniz kesinlikle yakın bir çevrede yuvalanma alanı olduğunu bilmelisiniz. Bu tür canlılar genellikle insanın sağlığını olumsuz etkileyen ve hatta birçok kez karşılaşıldığı gibi zehirlenmelere neden olan böcek türleridir. Bu tür sorunlarla karşılaşılan apartmanlarda özellikle uzman ekiplerden ve ziraat mühendislerinin gözetimi altında çalışan böcek ilaçlama ekiplerinden yardım alınmalıdır.

Yaşam Alanlarınız Hasharat Böcek İlaçlama ile Hijyenik

Birçok kez apartmanlarımızda tadilatlar yaparız, örneğin asansör kontrolü, merdiven temizliği veya duvar boyası gibi. Fakat genellikle ilaçlama aklımıza gelmez. Hâlbuki asıl yapılması gereken sağlığımızı olumsuz etkileyen böceklerin ilaçlanmasıdır. Fakat öğrenmemiz gereken bir şey var ki oda apartmanlarımızı kesinlikle uzman ilaçlama şirketlerine ilaçlatmalıyız. Seçtiğimiz şirketi iyi araştırmalı alanında uzman ekip bulundurduklarından emin olmalıyız. Zamanımızda birçok merdiven altı diye tabir edilen firma vardır ki kesinlikle bu tür ilaçlama şirketlerinden uzak durulmalıdır. İşi her zaman uzmanına vermelisiniz ki hem böceklerden kurtulun hem de sağlığınızı tehdit eden dış etmenlerden kurtulun.

Apartman İlaçlama – %100 Garantili Hizmet; Hasharat Böcek İlaçlama

İlaçlama tahmin ettiğiniz gibi kolay bir şey değildir. Bu yüzden sıkça denenen fakat bir sonuç alınamayan amatör ilaçlamalardan kaçınmalısınız. Apartman ilaçlaması yaptırmadan önce uzman ekiplerimiz incelemeyi yapar, böceğin ya da farenin yuvasını veya kaynağını tespit eder ve nokta atışı dediğimiz uygulamayla doğru ilaçlamayı yapar. Ziraat mühendislerimizin kontrolünde olan ve sürekli denetimde olan ekiplerimiz apartmanlarınızı ve tüm yerleşim alanlarınızı böceklerden ve farelerden korumak için hizmetinizdedir.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu