adalar

Adalar Böcek İlaçlama

İstanbul'un hem bölgede yaşayan insanı hem de turisti için oldukça uğrak yerlerinden olan adalar içinde binlerce insanı barındırmakta olduğu gibi milyonlarca da böceğe sahip bir yerdir. Şirketimiz tarafından Adalar böcek ilaçlaması yapılan bölgeler aşağıdaki gibidir:

HEYBELİ ADA

İstanbul'un en güzel yerlerinden biri olmakla beraber aynı zamanda yeşilliği en bol adasıdır. Vapur sesinin hiç susmadığı yazları sürekli cıvıl cıvıl olan bu ada İstanbul’un en yoğun insan trafiğine ait adalarından birisidir. Turistlerin oldukça uğrak mekânlarındandır. Hasharat Böcek İlaçlama şirketi olarak Heybeliada'da yıllardır hem kemirgen hem haşere uygulaması yapmaktayız.

BÜYÜK ADA

Büyükada isminden de anlaşıldığı üzere İstanbul'un en büyük adasıdır. Son verilere göre 10.000'in üzerinde insan yaşamaktadır ki buna ziyarete gelen diğer bölge halkları ve turistler dâhil değildir. HASHARAT ilaçlama servisi olarak başta kemirgen olmak üzere tahta kuru, akrep, hamam böceği, kalorifer böceği, bit ve çekirge gibi birçok böcek için hizmet vermekteyiz.

KINALI ADA

İstanbul'un en gözde adalarından biri olmaya hak kazanmış olan bu ada her ne kadar çok turist çekse de beklenildiğin aksine içinde çok az ağaç barındırmakta ve İstanbul'un en kurak adası adını almaktadır. Hasharat Böcek İlaçlama olarak diğer adalarda olduğu gibi Kınalı Ada’da da çıyan, eşek arısı, fındık faresi, gümüşçün ve güve gibi birçok böceğe hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir.


12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu