EV İLAÇLAMA

Hakkımızda

HASHARAT İLAÇLAMA HAKKINDA

12 Senedir ilaçlama sektöründe lider olan şirketimiz binlerce ev, ofis, depo ve bunun gibi birçok açık ve kapalı alanda hizmet vermektedir. Yaptığı çalışmalarla haşere uygulamasında kendine özgü metodlar üreten şirketimiz her geçen gün kendini yenilemektedir. Yıllardır uygulama alanlarında yaşadığımız tecrübe, bizi rakiplerimizden hep bir adım önde tutmuştur ve tutmaya devam etmektedir.

NEDEN HASHARAT İLAÇLAMA?

• Uygulamalarımızda insan sağlığını herzaman ön planda tutuyoruz.
• Kullandığımız kimyasalları ziraat mühendislerimizle hazırlıyoruz.
• İnsan sağlığına zararı olmayan biyosidal ürünler kullanıyoruz.
• Alanında uzman ekiplerle çalışıyor, size daha iyi hizmet vermek için uğraşıyoruz.
• Hasharat ilaçlama olarak Bayer ve Baff marka ilaçlar kullanıyoruz.
• Haşere ve kemirgen uygulamalarında sorun değil çözüm odaklı çalışıyoruz.
• Tüm uygulamalarımızda % 100 garanti veriyoruz.
• Kendimizi sürekli yenileyerek sektöre katkıda bulunmaya gayret ediyoruz.
• Sağlık bakanlığı gözetiminde ruhsatlı ilaçlarla çalışmaktayız.

HASHARAT EĞİTİM POLİTİKAMIZ

Hasharat ilaçlama şirketi olarak eğitimiz en önce her bireyin kendisinden başladığına inanmaktayız. Şirketimiz içi eğitim politikamız ise, bünyemizde çalışan tüm personelin işlerini en iyi şekilde yapmalarını sağlamak ve bu konuda gereken tüm bilgileri çalışanlarımıza en doğru şekilde öğreterek sizlere en iyi hizmeti sunmaktır.

Hasharat bünyesinde çalışan her personel önce insan kaynakları, düzgün diyalog ve haşere uygulaması gibi birçok alanda sizlere daha iyi hizmet vermek için eğitime tabi tutulmaktadırlar.

BİREYSEL VE KURUMSAL ALANDA HASHARAT

Haşere ile mücadelede eskiyle kıyasladığımızda günümüzde oldukça fazla şirket bulunmaktadır. Birçok şirket, sağlık bakanlığının yıllar önce yasakladığı, insan sağlığını birinci derecede etkileyen tarım ilaçlarını kullanmaya devam etmekte ve insanların hastalanmalarına ve hatta ölmelerine neden olmaktadır. Bu şirketlerin birçoğu ruhsatsızdır ve neredeyse hiçbirinin ilaçla veya ilaçlamayla alakalı hiçbir bilgisi bulunmamaktadır. Hasharat ailesi olarak yıllardır uygulama alanlarında edindiğimiz bilgiler ve tecrübelerle kapasitemizi her geçen gün biraz daha geliştirdik ve sizden gelecek olan tüm talepleri karşılayabilecek seviyeye geldik.

Haşere ile mücadele, evlerinizde olduğu gibi ofis, bahçe, depo ve büfe gibi gıda alanlarında da yapılmaktadır. Kurumsal alanlarda yapılan uygulamalar ve buna benzer birçok insanın yanyana çalıştığı yerlerde daha kontrollü yapılmalı ve ön planda haşere ile mücadele değil insan sağlığı tutulmalıdır. Hasharat olarak size en doğru hizmeti sunmak ve yaşadığınız ortamı daha yaşanabilir hale getirmek en asli görevimizdir. Sorun yaşadığınız haşere türü ne olursa olsun bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz.

12 senelik Profesyonel Kadrolu ve Sağlık Bakanlığı onaylı Böcek İlaçlama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.
 0212-2388563         0507-1208505

Menu